рус укр en Главная Карта сайта Обратная связь

Управляющий партнер ЮК "Правовая гильдия "ВикториАл" Виктор Мороз выступил с лекцией на тему решения трудовых споров в судебном порядке для студентов Национального авиационного университета

30 жовтня 2014 року в Юридичному інституті відбулася зустріч студентів групи ПР-403 із генеральним директором, керуючим партнером ЮК «Правова гільдія «ВікторіАл», адвокатом, випускником Юридичного інституту НАУ 2007 року - Віктором Морозом.

Під час лекції на тему «Вирішення трудових спорів в судовому порядку», практикуючий юрист зауважив, що останнім часом в Україні значно cialisfrance24.com збільшилася кількість порушень трудових прав громадян. Найчисельнішими є порушення законодавства про оплату праці, зважаючи на масові скорочення, і затримки у виплаті заробітної плати. Також виникають трудові спори щодо примусового запровадження неповної зайнятості, надання відпусток без збереження заробітної плати або з частковим її збереженням, невиплати допомоги в разі тимчасової непрацездатності, порушення строків розрахунку в разі звільнення, недотримання державного гарантування мінімального розміру заробітної плати тощо. У ході лекції адвокат теоретичний матеріал вдало поєднував із власною судовою практикою щодо вирішення різного виду трудових спорів у суді.
Наприкінці зустрічі Віктор Мороз побажав студентам не зупинятися на досягнутому та йти вперед, адже пріоритетним завданням юриста-фахівця є вміння аналізувати право та факти, з метою обрання правильної тактики ведення судового процесу і належного захисту прав та інтересів клієнта.

Схема проезда

Наши новости


ICQ  ICQ: 412672458; тел.:(044) 384-05-57
Skype  Skype: fantasmogor                                                                 "ООО "Правовая гильдия "ВикториАл"
E-mail  E-mail: lawyer@e-lawyer.com.ua

Скорая юридическая помощь
Дизайн, разработка сайта - Standart